Promocje
FX LEATHER COATING 100ML
FX LEATHER COATING 100ML

80,10 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 89,00 zł
CL BUG REMOVER 1L
CL BUG REMOVER 1L

25,20 zł

Cena regularna: 28,00 zł

Najniższa cena: 28,00 zł
szt.
UC ONE 30ML
UC ONE 30ML

260,10 zł

Cena regularna: 289,00 zł

Najniższa cena: 289,00 zł
szt.
CTL GLASS CLEANER 5L
CTL GLASS CLEANER 5L

63,00 zł

Cena regularna: 70,00 zł

Najniższa cena: 70,00 zł
szt.
FX MEDIUM CUT/ONE STEP 500g
FX MEDIUM CUT/ONE STEP 500g

107,10 zł

Cena regularna: 119,00 zł

Najniższa cena: 119,00 zł
CTL TIRE&WHEEL CLEANER 1L
CTL TIRE&WHEEL CLEANER 1L

36,00 zł

Cena regularna: 40,00 zł

Najniższa cena: 40,00 zł
CTL LOOPER 600GSM
CTL LOOPER 600GSM

68,40 zł

Cena regularna: 76,00 zł

Najniższa cena: 76,00 zł
CL INTERIOR DETAILER INDIGO 0,5L
CL INTERIOR DETAILER INDIGO 0,5L

18,00 zł

Cena regularna: 20,00 zł

Najniższa cena: 20,00 zł
DETURNER INSECT 1L
DETURNER INSECT 1L

28,80 zł

Cena regularna: 32,00 zł

Najniższa cena: 32,00 zł
FX TIRE RUBBER CLEANER 5L
FX TIRE RUBBER CLEANER 5L

117,00 zł

Cena regularna: 130,00 zł

Najniższa cena: 130,00 zł
FX TIRE RUBBER CLEANER 500ML
FX TIRE RUBBER CLEANER 500ML

27,00 zł

Cena regularna: 30,00 zł

Najniższa cena: 30,00 zł
szt.
CTL DEIRON MAN 5L
CTL DEIRON MAN 5L

198,00 zł

Cena regularna: 220,00 zł

Najniższa cena: 220,00 zł
szt.

CTL ADMIRE 15ML

CTL ADMIRE 15ML
  • promocja
Dostępność: mała ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 215,99 zł

Cena regularna: 239,99 zł

215.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 239,99 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

ADMIRE Ceramic Coat

Zaawansowana, wszechstronna powłoka ceramiczna o niesamowitej trwałości z dodatkiem nanorurek węgla. Przeznaczona do lakieru, szyb, plastików i opon samochodowych.

  • superhydrofobowość i wysoka trwałość
  • bardzo łatwa i szybka aplikacja
  • wysoka śliskość powierzchni
  • wysoka odporność na chemię i UV
  • szerokie spektrum warunków do aplikacji (temp od 8-35 stopni / wilgotność powietrza 30-80%)
  • szybkie utwardzanie (12h)
  • wysoka łatwość domywania – co pozwala zmniejszyć użycie chemii

Niesamowita ochrona lakieru

Admire to powłoka nowej generacji charakteryzująca się szybką i łatwą aplikacją, wysoką trwałością i świetnymi właściwościami samooczyszczania. Czyni powierzchnię superhydrofobową, nadaje jej niesamowity połysk i lekko ją przyciemnienia! Powłoka chroni samochód przed promieniowaniem UV, odchodami ptaków, kwaśnymi deszczami oraz innymi warunkami pogodowymi. Jest odporna na ścieranie i agresywną chemię.

Świetny skład

Dodatek grafenu oraz nanorurek węgla zdecydowanie poprawia antyelektrostatykę (zmniejsza przyciąganie kurzu), elastyczność, ochronę UV oraz rozprowadzanie ciepła, co zwiększa odporność powłoki na wysokie temperatury! Powłokę można aplikować na zewnątrz.

Sposób użycia

  • Przed użyciem wstrząsaj butelką minimum przez 30sek. Podczas aplikacji drobinki komponentu nadal będą widoczne, jednak wstrząśnięcie preparatu zapobiegnie jego osadzeniu się na dnie butelki. Powtarzaj tę czynność przed każdą aplikacją.
  • Przygotuj powierzchnię (lakier/felgi/szyby/plastiki/opony/inne elementy gumowe) – usuwając z niej wszystkie zabrudzenia – zwłaszcza takie jak smoła czy opiłki metaliczne. W razie konieczności spoleruj lakier w celu 100% usunięcia wszelkich niedoskonałości. Odtłuść przygotowaną powierzchnię preparatem IPA50%.
  • Produkt nakładaj sekcjami (np.40x40cm) oraz ruchami krzyżowymi za pomocą dołączonego aplikatora – w przypadku lakieru, szyb, plastików – lub aplikatora mikrofibrowego – w przypadku opon, elementów gumowych.
  • Po upływie 1-2min. po nałożeniu, dotrzyj produkt mikrofibrą, aż do całkowitego usunięcia smug.
  • W przypadku szyb oraz elementów plastikowych po upływie 1-2min. ściągnij lub dotrzyj nadmiar powłoki.
  • W przypadku opon dużo zależy od modelu i wieku opon – stare opony mają tendencję do „wchłaniania” powłoki, natomiast nowe wymagają dotarcia/ściągnięcia nadmiaru powłoki po aplikacji po upływie ok. 1-2min.
  • Zużycie na średniej wielkości aucie to około 20ml (sam lakier), 10ml (felgi), 20ml (szyby + plastiki + opony).
  • Nie dopuść do zaschnięcia powłoki bez dotarcia!

Uwaga

  • Aplikacje przeprowadzaj w zamkniętym, dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
  • Aplikacja na zewnątrz również jest możliwa, ważne jednak, aby nie robić tego bezpośrednio na słońcu oraz przy silnym wietrze.
  • Nie nakładaj powłoki na rozgrzane elementy!
  • Pozwól powłoce związać się z lakierem przez co najmniej 12h. Nie dopuszczaj w tym czasie do interakcji z wodą, deszczem czy innymi opadami.
  • Jeśli w ciągu pierwszych 12h lakier zmoknie, osusz auto delikatną mikrofibrą, nie dopuszczając do samoistnego wyschnięcia wody.
  • Zalecamy nie myć auta przez pierwsze 5-7 dni chemią samochodową. W przypadku jeśli jest to konieczne, spłucz auto samą wodą demineralizowaną (ostatni program na myjni bezdotykowej).
  • Pełna aktywacja powłoki następuje po 24h.
  • Używaj sprawdzonych produktów do mycia – powłoka jest odporna na środki czyszczące z zakresu pH 3-12.
  • Trzymaj produkt daleko od ognia.
  • Do aplikacji używaj rękawiczek i maseczki!
  • W przypadku uszkodzenia hydrofobowej części powłoki – użyj Cleantle Ceramic Booster, aby przywrócić właściwości hydrofobowe lub zaaplikuj powłokę ponownie.
  • Aby wydłużyć żywotność powłoki – używaj Cleantle Ceramic Booster raz na 10 tys. km lub raz na 6 miesięcy.
  • Data przydatności: 2 lata od otwarcia butelki.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl