Preparat nabłyszczający QD Plus i Ręcznik do polerowania Carmotion Professional
Preparat nabłyszczający QD Plus i Ręcznik do polerowania

Do Naszego test - garażu trafiły dwa  produkty. Jeden z nich to preparat do nabłyszczania Quick Detailer Plus (KUPtu) od RRCustoms oraz idealny do nakładania i polerowania ręcznik z mikrofibry Carmotion Professional (KUPtu)

 

Preparat do  nabłyszczania lakieru Quick Detailer+ serii Car Wash wydobywa głębię koloru lakieru i maskuje drobne rysy. Nie uszkadza wosku ani powłoki ceramicznej. Tworzy za to powłokę hydrofobową (efekt kropelkowania) skutecznie odpychając cząsteczki kurzu, pyłu, czy wody. Prawidłowo nałożony na auto Quick Detailer+ utrzymuje się do kilku myć samochodu. Natomiast aby prawidłowo nałożyć i bezproblemowo dopolerować oraz zebrać nadmiar nabłyszczacza używamy ekstra grubego, puszystego i miękkiego ręcznika z mikrofibry marki Carmotion Professional. Nie pozostawia smug, rys ani kłaczków. Można go prać, suszyć i wielokrotnie używać.


Kilka wskazówek co do stosowania. Na wstępie należy karoserie pojazdu umyć np.: pianą aktywną tuDOSTĘPNA. Po tym przeprowadzić mycie zasadnicze powłoki, czyli rękawica i szampon (kliknj RĘKAWICA/SZAMPON). Dokładnie spłukać wodą za pomocą urządzenia ciśnieniowego. QD+ możemy nakładać na dwa sposoby: na mokro - rozpylamy preparat na powierzchnie karoserii, nadmiar spłukujemy wodą (może być pod niskim ciśnieniem), po czym dokładnie osuszamy (kliknij Ręcznik ). Drugi sposób: na sucho - po umyciu osuszamy nadwozie (ręcznikiem do osuszania dostępnym w akcesoriach sklepu),  rozpylamy preparat na ręcznik do polerowania i wetrzeć w powierzchnie lakieru, a nadmiar dopolerować drugim ręcznikiem.

QD+

Szybko i w miarę łatwo można odświeżyć lakier swojego auta.
Pamiętajmy żeby stosować produkt na chłodną karoserię!

Poniżej linki produktów w Naszym sklepie:

http://www.spec-market.pl/pl/p/Preparat-nablyszczajacy-Quick-Detailer-Plus-500ml/613

http://www.spec-market.pl/pl/p/Recznik-do-polerowania%2C-27x37-cm/655

http://www.spec-market.pl/pl/p/Recznik-do-osuszania-z-mikrofibry-90x60/654

http://www.spec-market.pl/pl/p/Piana-Aktywna-Active-Foam-1l/590

http://www.spec-market.pl/pl/p/Szampon-Shampoo-500ml/601

http://www.spec-market.pl/pl/p/Rekawica-z-mikrofibry-do-mycia%2C-super-chlonna-/658

 

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl